Přejít na: Obsah | Levý blok | Konec stránky

Konzultační hodiny ředitelky NPÚ, ÚOP v Pardubicích

12.10.2015 , 9.11.2015 , 14.12.2015 | sdělení, informace | okres Pardubice | Pardubice
Příhrádek, autor - Milan Krištof 159x106
Pardubické pracoviště NPÚ nabízí od roku 2014 kromě konzultačních hodin našich odborníků také konzultační hodiny Mgr. Naděždy Pemlové, ředitelky NPÚ, ÚOP v Pardubicích. V předem daných termínech bude ředitelka organizace k dispozici všem osobám, které se chtějí dotázat na záležitosti spojené s organizací a řízením pracoviště, případně chtějí konzultovat možnosti spolupráce a další organizační záležitosti.

Nejbližší termín konzultačních hodin je stanoven na 21. března tohoto roku od 13 do 15 hodin.

Kancelář ředitelky se nachází v sídle NPÚ, ÚOP v Pardubicích, Zámek 5, 531 16 Pardubice. Před návštěvou prosím telefonicky kontaktujte sekretariát NPÚ, ÚOP v Pardubicích, aby mohl být stanoven přesný čas setkání.

Je nutné zároveň zdůraznit, že dveře ředitelky organizace zůstávají veřejnosti pochopitelně nadále otevřeny i mimo vymezené dny a hodiny. V době konzultačních hodin se bude Mgr. Pemlová pravidelně věnovat rozmluvám a diskusím se všemi návštěvníky z řad veřejnosti, kteří se na ni budou obracet se svými dotazy a připomínkami.

V záležitostech dotýkajících se odborných úkonů organizace se nicméně obracejte nadále na příslušné odborníky (viz kontakty na zaměstnance NPÚ, ÚOP v Pardubicích).

Kontakt:

  • Mgr. Zuzana Růžková, NPÚ, ÚOP v Pardubicích (pracovnice vztahů k veřejnosti, redaktorka), e-mail: ruzkova.zuzana@npu.cz, tel. 724 663 648
  • Informace o novinkách a aktualitách týkajících se (nejen) památek a památkové péče v Pardubickém kraji můžete sledovat také na Facebooku naší organizace. Stačí kliknout na symbol To se mi líbí a všechny aktuality se budou propříště zobrazovat i na vaší zdi. Na Facebooku budou rovněž zveřejňovány fotografie z našich akcí.


Metadata ke zprávě

Vloženo
26.11.2014 13:40
Vložil
NPÚ, ÚOP v Pardubicích
pořadatelé
Témata
public relation
číslo
15420
Diskuse o novince

Příspěvky v diskusi

Počet příspěvků: 0

Možnosti řazení
Seřadit vzestupně
Přidat nový příspěvek
obnovit